//Ενημερωτική εκδήλωση για την “Ανίχνευση και Διαχείριση Περιπτώσεων γυναικών θυμάτων βίας από τους Επαγγελματίες του ΕΣΥ”

Η Κοινωνική Υπηρεσία του Νοσοκομείου Καλαμάτας και το Κέντρο Συμβουλευτικής Γυναικών Θυμάτων Βίας του  Δήμου Καλαμάτας διοργανώνουν ενημερωτική εκδήλωση για το προσωπικό των φορέων υγείας, με θέμα:

«Ανίχνευση και Διαχείριση Περιπτώσεων γυναικών θυμάτων βίας από τους Επαγγελματίες του ΕΣΥ

Καλές πρακτικές και Εργαλεία στη διάθεση των Υγειονομικών»

Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη, 7 Φεβρουαρίου 2023 και  ώρα 12-2μ.μ. στο Αμφιθέατρο του Νοσοκομείου Καλαμάτας.

Πατήστε εδώ για να δείτε την πρόσκληση και το πρόγραμμα της εκδήλωσης