Παράδοση ενός οικίσκου ISO BOX από την Περιφέρεια Πελοποννήσου

//Παράδοση ενός οικίσκου ISO BOX από την Περιφέρεια Πελοποννήσου

Παράδοση ενός οικίσκου ISO BOX από την Περιφέρεια Πελοποννήσου

Καλαμάτα, 18/12/2020

Πραγματοποιήθηκε σήμερα Παρασκευή 18.12.2020 στο Νοσοκομείο Καλαμάτας η παράδοση-παραλαβή ενός προκατασκευασμένου οικίσκου isobox, ο οποίος αγοράστηκε από την Περιφέρεια Πελοποννήσου, στα πλαίσια αντιμετώπισης της πανδημίας του κορονοϊού.

Την παράδοση έκανε, ο Αντιπεριφερειάρχης Π.Ε Μεσσηνίας κ.Στάθης Αναστασόπουλος παρουσία του κ. Βασίλειου Καπέλιου Θεματικού Αντιπεριφερειάρχη Οικονομικών και Διοίκησης και της κ.Καλογεροπούλου Άννας Αντιπεριφερειάρχη Τουρισμού της Περιφέρειας Πελοποννήσου.

Την παραλαβή έκανε η Διοικήτρια του Γ.Ν.Μεσσηνίας κ.Ελένη Αλειφέρη, η οποία ευχαρίστησε την Περιφέρεια Πελοποννήσου και ειδικότερα τον Περιφερειάρχη Πελοποννήσου κ.Παναγώτη Νίκα για την εξαιρετική συνεργασία που έχουν και την άμεση ανταπόκριση του στα αιτήματα του Νοσοκομείου που σχετίζονται με τις προϋποθέσεις διαχείρισης περιστατικών Covid-19.

Γραμματεία Διοίκησης Γ.Ν.Μεσσηνίας

e-mail: gram.manager@nosokomeiokalamatas.gr