Νέες μόνιμες προσλήψεις ιατρικού προσωπικού στη Ν.Μ.Καλαμάτας

//Νέες μόνιμες προσλήψεις ιατρικού προσωπικού στη Ν.Μ.Καλαμάτας

Νέες μόνιμες προσλήψεις ιατρικού προσωπικού στη Ν.Μ.Καλαμάτας

Καλαμάτα, 10/8/2022

Εκδόθηκε η σχετική προκήρυξη για τη κάλυψη θέσεων ειδικευμένων ιατρών επί θητεία κλάδου ΕΣΥ για την Νοσηλευτική Μονάδα Καλαμάτας. Συγκεκριμένα προκηρύσσονται οι εξής θέσεις:

Για τη Νοσηλευτική Μονάδα Καλαμάτας

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

ΒΑΘΜΟΣ

ΑΡΙΘΜΟΣ

ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΠΑΘΟΛΟΓΙΑΣ (με αποδεδειγμένη εμπειρία και γνώση στην επείγουσα ιατρική ή εξειδίκευση στην Μ.Ε.Θ.), ή ΓΕΝΙΚΗΣ/ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗΣ  ΙΑΤΡΙΚΗΣ (με αποδεδειγμένη εμπειρία και γνώση στην επείγουσα ιατρική, διάσωση, προνοσοκομειακή περίθαλψη και διαχείριση – διοίκηση – συντονισμό του έργου της εφημερίας) για το Τ.Ε.Π.

ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ

ΕΠΙΜΕΛΗΤΗ Α΄

ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ

ΠΑΘΟΛΟΓΙΚΗΣ ΟΓΚΟΛΟΓΙΑΣ

ΝΕΥΡΟΛΟΓΙΑΣ

ΠΝΕΥΜΟΝΟΛΟΓΙΑΣ-ΦΥΜΑΤΙΟΛΟΓΙΑΣ

ΜΙΑ (1) ΘΕΣΗ

Η προθεσμία υποβολής αιτήσεων στην ηλεκτρονική διεύθυνση esydoctors.moh.gov.gr αρχίζει στις 12/8/2022 ώρα 12:00 και λήγει στις 2/9/2022 ώρα 12:00.

Περισσότερες πληροφορίες στην ιστοσελίδα του Νοσοκομείου www.nosokomeiokalamatas.gr (Ενημέρωση >> Προσλήψεις)

Γραμματεία Διοίκησης

email: gram.manager@nosokomeiokalamatas.gr