Ευχαριστήρια προς τον Μητροπολίτη Μεσσηνίας

Τηλ.: 27213-63190
Fax.: 27210-33666
e-mail:gram.manager@nosokomeiokalamatas.gr

Με επιστολή που απέστειλε σήμερα Τρίτη 24/3/2020 ο Μητροπολίτης Μεσσηνίας κ.κ.Χρυσόστομος εκφράζει την συμπαράστασή του στον αγώνα που καθημερινά δίνει όλο το προσωπικό του Νοσοκομείου στις δύσκολες ώρες που περνάει ο τόπος μας και ενημερώνει ότι διαθέτει στο Νοσοκομείο το ποσό των 10.000 € για την αγορά αναγκαίου υλικού για την κάλυψη των αυξημένων αναγκών του Νοσοκομείου Καλαμάτας.

Ο Διοικητής του Γενικού Νοσοκομείου Μεσσηνίας κ.Γιώργος Μπέζος και όλο το προσωπικό του Νοσοκομείου εκφράζουν τις θερμές τους ευχαριστίες προς τον Μητροπολίτη Μεσσηνίας και το Δ.Σ. του Φιλόπτωχου Ταμείου της Ιεράς Μητροπόλεως Μεσσηνίας για την πολύτιμη συνεισφοράς τους.

Τώρα όλοι μαζί ενώνουμε τις δυνάμεις μας!!

δείτε την επιστολή του Μητροπολίτη